Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Cartouche"
From A Wiki in the Desert
m |
|||
| Line 11: | Line 11: | ||
| ReddRuby || || | | ReddRuby || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Telanoc || ||passed | + | | Telanoc || 0 ||passed |
|- | |- | ||
| − | | Aaltje || || | + | | Aaltje || 0 || |
|- | |- | ||
| Robare ||1 || | | Robare ||1 || | ||
Revision as of 01:23, 7 March 2022
Guilds/Alpha Return to Alpha
| Player | Certificates | Passed |
|---|---|---|
| Brucette | 1 | |
| MrBruce | 1 | |
| ReddRuby | ||
| Telanoc | 0 | passed |
| Aaltje | 0 | |
| Robare | 1 | |
| AlphaJr | ||
| Maata | 1 | passed |
| AlphaBob | ||
| Subira | 0 | Passed |
| Subdak | 0 | |
| sparkle | 2 | |
| Taylor | 0 | |
| Rhaom | 1 | passed |
| Kalmkitty | 1 | |
| Sabuli | 2 | |
| Kamilana | ||
| AlphaJr |