Difference between revisions of "User/Kali/Pecheur d'huitres"
From A Wiki in the Desert
m (→Mon Collier) |
m (→Mon Collier) |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
|Beige ||-||No||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||'''Yes''' | |Beige ||-||No||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||'''Yes''' | ||
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black ||-||no/good color|| | + | |Black ||-||no/good color||no/good color||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
|Coral ||'''Yes'''||no/good color||no/good color||-||-||-||-||No||-||-||-||'''Yes'''||-||- | |Coral ||'''Yes'''||no/good color||no/good color||-||-||-||-||No||-||-||-||'''Yes'''||-||- | ||
| Line 20: | Line 20: | ||
|Smoke ||-||no/good color||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Smoke ||-||no/good color||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White ||-||No||No|| | + | |White ||-||No||No||No||-||-||-||No||No||-||-||-||-||- |
|} | |} | ||
</div> | </div> | ||
Revision as of 16:51, 25 December 2023
Mon Collier
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | No | No | No | No | No | - | - | - | - | - | - | No | - |
| Beige | - | No | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | Yes |
| Black | - | no/good color | no/good color | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | Yes | no/good color | no/good color | - | - | - | - | No | - | - | - | Yes | - | - |
| Pink | - | Yes | - | - | - | - | - | No | No | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | no/good color | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | - | No | No | No | - | - | - | No | No | - | - | - | - | - |