Difference between revisions of "Guilds: Sand Bums/Quarries"
From A Wiki in the Desert
| Line 56: | Line 56: | ||
| Green Sun|| || <s>658 -4899<s> || || || || y | | Green Sun|| || <s>658 -4899<s> || || || || y | ||
|- | |- | ||
| − | | Green Sun|| || 680 -4890 || || || || | + | | <s>Green Sun|| || <s>680 -4890 || || || || y |
|- | |- | ||
| Green Sun|| || 667 -5115 || || || || | | Green Sun|| || 667 -5115 || || || || | ||
Revision as of 14:17, 24 February 2024
| Home | Worship init | Pilgrim | Relics | Flowers | Tattoodle | Dark Nite | Mines | Quarries | Members | Me-Wo_Recipes | Raelis |
Quarries
| Marble Type | # | Coords | Gearbox 1 | Gearbox 2 | Yield | Torn Down |
|---|---|---|---|---|---|---|
| y | ||||||
| y | ||||||
| y | ||||||
| y | ||||||
| y | ||||||
| y | ||||||
| y | ||||||
| y | ||||||
| Mud Granite | 1025, -4858 | |||||
| Serpentine | y | |||||
| Serpentine | y | |||||
| Serpentine | y | |||||
| Night Granite | 748, -4821 | |||||
| Night Granite | 762, -4814 | |||||
| Night Granite | 680, -4882 | |||||
| Oyster Shell | y | |||||
| White Travertine | 680, -4867 | |||||
| Oyster Shell | y | |||||
| Oyster Shell | y | |||||
| Oyster Shell | y | |||||
| Oyster Shell | y | |||||
| Oyster Shell | y | |||||
| White Travertine | 669 -4954 | |||||
| Green Sun | y | |||||
| y | ||||||
| Green Sun | 667 -5115 | |||||
| Green Sun | 519 -5114 | |||||
| Grey Star | 657 -5057 | |||||
| y | ||||||
| Grey Star | 708, -5162 | |||||
| Leopards Paw | 1059, -4663 | |||||
| Leopards Paw | 1083, -4640 | |||||
| Leopards Paw | 1240, -4719 |