Difference between revisions of "User:Farnite"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
| 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | | 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Aqua ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Beige ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||O |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black ||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||- | |Black ||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 01:31, 14 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | O |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | X | O | - | - | - | - | - |
| White | X | X | X | X | O | X | O | - | - | - | - | - | - | - |