Difference between revisions of "User:Cheill"
From A Wiki in the Desert
(Created page with "{| border="1" cellpadding="5" cellspacing="3" style="background-color:#FFF0CC" !rowspan="2"|Size/Color !!colspan="7"|Small!!colspan="4"|Medium!!colspan="2"|Large!!Huge |- alig...") |
|||
| Line 4: | Line 4: | ||
| 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | | 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua ||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Aqua ||-||-||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||Y |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige ||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Beige ||-||-||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black ||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Black ||-||-||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral ||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Coral ||-||-||-||-||-||-||-||Y||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink ||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Pink ||-||-||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke ||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Smoke ||-||-||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White ||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |White ||-||-||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||X |
|} | |} | ||
Revision as of 18:31, 15 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | Y |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | X |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | X |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | Y | - | - | - | - | - | X |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | X |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | X |
| White | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | X |