Difference between revisions of "User:Kryzaal"
From A Wiki in the Desert
| Line 8: | Line 8: | ||
|Beige ||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||X||- | |Beige ||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||X||- | ||
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black || | + | |Black ||X||-||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
|Coral ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Coral ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 21:34, 16 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | X | - |
| Black | X | - | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | X | - | - | O | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Black -> Right color
White -> Right color