Difference between revisions of "User:Kryzaal"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
| 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | | 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua ||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-|| | + | |Aqua ||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige ||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||X|| | + | |Beige ||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||X||O |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black ||X||-||-||X||-||X||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Black ||X||-||-||X||-||X||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral ||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Coral ||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink ||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Pink ||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke ||-||-||X||-||-||O||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Smoke ||-||-||X||-||-||O||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White ||X||X||-||-||-||X||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |White ||X||X||-||-||-||X||-||-||-||-||-||-||-||X |
|} | |} | ||
Revision as of 22:16, 16 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | X |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | X | O |
| Black | X | - | - | X | - | X | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Coral | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Pink | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Smoke | - | - | X | - | - | O | - | - | - | - | - | - | - | X |
| White | X | X | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - | - | X |
Black -> Right color
White -> Right color
2nd Smoke -> Right color