Difference between revisions of "User:Farnite"
From A Wiki in the Desert
| Line 8: | Line 8: | ||
|Beige ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||X||X||O | |Beige ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||X||X||O | ||
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X|| | + | |Black ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
|Coral ||X||O||X||X||X||X||X||O||X||X||X||X||X||X | |Coral ||X||O||X||X||X||X||X||O||X||X||X||X||X||X | ||
Revision as of 15:51, 17 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | O | X | X | X | X | X | X | X | - | O | O | X |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | X | X | O |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Coral | X | O | X | X | X | X | X | O | X | X | X | X | X | X |
| Pink | O | X | X | O | X | O | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | X | O | X | X | X | X | X |
| White | X | X | X | X | O | X | O | X | X | O | X | X | X | X |