Difference between revisions of "User:Rhaom"
From A Wiki in the Desert
m (→Oyster Catcher) |
m (→Oyster Catcher) |
||
| Line 7: | Line 7: | ||
|Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige|| | + | |Beige||N||N||N||N||N||N||N||-||-||-||-||-||-||Y |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black|| | + | |Black||N||-||-||-||-||-||-||N||N||N||N||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral|| | + | |Coral||N||N||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
|Pink||N||N||?||?||?||?||?||-||-||-||-||-||-||- | |Pink||N||N||?||?||?||?||?||-||-||-||-||-||-||- | ||
| Line 17: | Line 17: | ||
|Smoke||N||?||?||?||?||?||?||-||-||-||-||-||-||- | |Smoke||N||?||?||?||?||?||?||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White|| | + | |White||N||N||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 18:57, 17 November 2023
Oyster Catcher
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | N | N | N | N | N | N | N | - | - | - | - | - | - | Y |
| Black | N | - | - | - | - | - | - | N | N | N | N | - | - | - |
| Coral | N | N | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | N | N | ? | ? | ? | ? | ? | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | N | ? | ? | ? | ? | ? | ? | - | - | - | - | - | - | - |
| White | N | N | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |