Difference between revisions of "User:Kryzaal"
From A Wiki in the Desert
| Line 14: | Line 14: | ||
|Pink ||X||X||X||X||X||X||-||X||-||X||-||X||X||X | |Pink ||X||X||X||X||X||X||-||X||-||X||-||X||X||X | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke ||X||X||X||O||X||O|| | + | |Smoke ||X||X||X||O||X||O||X||X||X||X||X||X||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White ||X||X||X||X||O||X||-||X||-||X||-||X||X||X | |White ||X||X||X||X||O||X||-||X||-||X||-||X||X||X | ||
|} | |} | ||
Revision as of 10:32, 19 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | X | - | X | - | O | X | X |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | O | X | X | X | X | X | O |
| Black | X | O | O | X | X | X | X | X | X | O | X | X | X | X |
| Coral | O | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | X |
| Pink | X | X | X | X | X | X | - | X | - | X | - | X | X | X |
| Smoke | X | X | X | O | X | O | X | X | X | X | X | X | - | X |
| White | X | X | X | X | O | X | - | X | - | X | - | X | X | X |