Difference between revisions of "User:Kryzaal"
From A Wiki in the Desert
| Line 14: | Line 14: | ||
|Pink ||X||X||X||X||X||X||-||X||-||X||-||X||X||X | |Pink ||X||X||X||X||X||X||-||X||-||X||-||X||X||X | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke ||X||X||X||O||X||O||X||X||X||X||X||X|| | + | |Smoke ||X||X||X||O||X||O||X||X||X||X||X||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White ||X||X||X||X||O||X|| | + | |White ||X||X||X||X||O||X||X||X||-||X||-||X||X||X |
|} | |} | ||
Revision as of 13:56, 19 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | X | - | X | - | O | X | X |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | O | X | X | X | X | X | O |
| Black | X | O | O | X | X | X | X | X | X | O | X | X | X | X |
| Coral | O | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | X |
| Pink | X | X | X | X | X | X | - | X | - | X | - | X | X | X |
| Smoke | X | X | X | O | X | O | X | X | X | X | X | X | X | X |
| White | X | X | X | X | O | X | X | X | - | X | - | X | X | X |
| Region | Aqua | Beige | Black | Coral | Pink | Smoke | White |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Abydos | X | ||||||
| Ammonium | X | X | X | ||||
| Arabia | x | x | x | ||||
| Arsinoe | X | X | X | ||||
| Asyut | X | X | |||||
| Axum | X | X | |||||
| Bernike | X | X | |||||
| Bitter Lakes | X | X | X | ||||
| Blue Nile | X | X | X | ||||
| East Sinai | X | X | X | ||||
| Gebel | x | x | x | ||||
| Giza | x | x | x | ||||
| Herakleopolis | x | x | |||||
| Kerma | X | ||||||
| Kharga Oasis | X | ||||||
| Nubia | X | X | X | ||||
| Pwenet | X | X | X | ||||
| South Sinai | x | x | x | ||||
| Suez | X | X | X | ||||
| Swenett | X | X | X | ||||
| Thebes | X | X | X | ||||
| Timna | X | X | |||||
| Upper Egypt | X | X | X | ||||
| Valley of Kings | X | X | X | ||||
| West Kush | X | X | X | ||||
| West Sinai | X | X | X | ||||
| Western Desert | X | X | X | ||||
| White Nile | X | ||||||
| Zau | X | X |