Difference between revisions of "User:Murderhobo"
From A Wiki in the Desert
Murderhobo (talk | contribs) (Created page with "{| border="1" cellpadding="5" cellspacing="3" style="background-color:#FFF0CC" !rowspan="2"|Size/Color !!colspan="7"|Small!!colspan="4"|Medium!!colspan="2"|Large!!Huge |- alig...") |
Murderhobo (talk | contribs) |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
|Beige ||O||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Beige ||O||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black || | + | |Black ||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral || | + | |Coral ||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink || | + | |Pink ||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke || | + | |Smoke ||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White || | + | |White ||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 12:59, 23 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | O | - | - |
| Beige | O | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |