Difference between revisions of "User:Cheill"
From A Wiki in the Desert
| Line 16: | Line 16: | ||
|Smoke ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||X | |Smoke ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White || | + | |White ||X||-||-||-||-||-||-||X||X||X||-||-||-||X |
|} | |} | ||
Revision as of 10:41, 24 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | X | Y |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | Y | - | - | X |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | X |
| Coral | X | - | - | - | - | - | - | Y | Y | Y | X | - | - | X |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | X |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | X |
| White | X | - | - | - | - | - | - | X | X | X | - | - | - | X |