Difference between revisions of "User/Kali/Pecheur d'huitres"
From A Wiki in the Desert
m (→Mon Collier) |
m (→Mon Collier) |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
| 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | | 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua ||-|| | + | |Aqua ||-||No||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
|Beige ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Beige ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
| Line 14: | Line 14: | ||
|Black ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Black ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral || | + | |Coral ||Yes||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||Yes||-||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
|Pink ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Pink ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 01:22, 25 November 2023
Mon Collier
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | No | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | Yes | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | Yes | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |