Difference between revisions of "User/Kali/Pecheur d'huitres"
From A Wiki in the Desert
m (→Mon Collier) |
m (→Mon Collier) |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
|Aqua ||-||No||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Aqua ||-||No||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Beige ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||Yes |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Black ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 17:34, 26 November 2023
Mon Collier
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | No | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | Yes |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | Yes | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | Yes | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | No | No | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |