Difference between revisions of "User:Murderhobo"
From A Wiki in the Desert
Murderhobo (talk | contribs) |
|||
| Line 14: | Line 14: | ||
|Pink ||X||O||-||-||-||-||-||X||X||X||X||X||-||- | |Pink ||X||O||-||-||-||-||-||X||X||X||X||X||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke ||X||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||X||-|| | + | |Smoke ||X||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||X||-||O |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White ||X||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||X||-||- | |White ||X||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||X||-||- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 08:18, 9 December 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | O | - | - |
| Beige | O | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | X | - | - |
| Black | X | X | - | - | - | - | - | O | - | - | - | X | - | - |
| Coral | X | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | X | - | - |
| Pink | X | O | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | - | - |
| Smoke | X | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | X | - | O |
| White | X | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | X | - | - |