Difference between revisions of "Miraluna\Quarries"
From A Wiki in the Desert
| Line 18: | Line 18: | ||
| Tangerine Marble || 1052, 7459 | | Tangerine Marble || 1052, 7459 | ||
|- | |- | ||
| + | | Yellow Alabaster || 923, 7481 | ||
| + | |- | ||
| + | | Serpentine Marble || 921, 7536 | ||
</div> | </div> | ||
</center> | </center> | ||
Revision as of 04:12, 17 December 2023
|
| Marble type | Location |
|---|---|
| Oyster Shell Marble | 914, 7509 |
| Oyster Shell Marble | 1002, 7628 |
| Mud Granite* | 1036, 7622 |
| Canary Granite | 912, 7509 |
| Tangerine Marble | 1052, 7459 |
| Yellow Alabaster | 923, 7481 |
| Serpentine Marble | 921, 7536 |
