Difference between revisions of "User:Morendo"
From A Wiki in the Desert
| Line 11: | Line 11: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua||O|| | + | |Aqua||O||X||O||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
|Beige||X||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- | |Beige||X||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- | ||
Revision as of 20:19, 2 January 2024
Indonesian Behives
Oyster Catcher
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | O | X | O | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | - |
| Black | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | O | - |
| Pink | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | X | - | - | - | - | - | - | X | ? | ? | ? | X | X | - |