Difference between revisions of "User:Haldamir"
From A Wiki in the Desert
| Line 12: | Line 12: | ||
| 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | | 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua ||🚫|| | + | |Aqua ||🚫||🚫||🚫||🚫||❔||🚫||🚫||-||-||-||-||-||-||❤️ |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige ||🚫|| | + | |Beige ||🚫||🚫||❤️||❔||❔||🚫||🚫||-||-||-||-||🚫||🚫||🚫 |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black ||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||-||-||-||-||-||-||🚫 | |Black ||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||-||-||-||-||-||-||🚫 | ||
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral ||❤️|| | + | |Coral ||❤️||🚫||🚫||🤔||🤔||🚫||🚫||🚫||❔||❤️||❔||-||-||🚫 |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink ||🚫|| | + | |Pink ||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||❤️||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||-||-||🚫 |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke ||🚫|| | + | |Smoke ||🚫||❤️||🚫||❔||❔||🚫||❤️||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫 |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White ||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||-||-||🚫 | |White ||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||🚫||-||-||🚫 | ||
|} | |} | ||
Revision as of 00:00, 16 April 2024
Links
My Pearl Necklace
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | 🚫 | 🚫 | 🚫 | 🚫 | ❔ | 🚫 | 🚫 | - | - | - | - | - | - | ❤️ |
| Beige | 🚫 | 🚫 | ❤️ | ❔ | ❔ | 🚫 | 🚫 | - | - | - | - | 🚫 | 🚫 | 🚫 |
| Black | 🚫 | 🚫 | 🚫 | 🚫 | 🚫 | 🚫 | 🚫 | - | - | - | - | - | - | 🚫 |
| Coral | ❤️ | 🚫 | 🚫 | 🤔 | 🤔 | 🚫 | 🚫 | 🚫 | ❔ | ❤️ | ❔ | - | - | 🚫 |
| Pink | 🚫 | 🚫 | 🚫 | 🚫 | 🚫 | ❤️ | 🚫 | 🚫 | 🚫 | 🚫 | 🚫 | - | - | 🚫 |
| Smoke | 🚫 | ❤️ | 🚫 | ❔ | ❔ | 🚫 | ❤️ | 🚫 | 🚫 | 🚫 | 🚫 | 🚫 | 🚫 | 🚫 |
| White | 🚫 | 🚫 | 🚫 | 🚫 | 🚫 | 🚫 | 🚫 | 🚫 | 🚫 | 🚫 | 🚫 | - | - | 🚫 |