Difference between revisions of "Maps/Scarab Gardens"
From A Wiki in the Desert
m |
m |
||
| Line 80: | Line 80: | ||
| Blue Nile | | Blue Nile | ||
| Rank Three | | Rank Three | ||
| − | | Filling | + | | Filling 5/7 June 2 2024 |
|-style="background-color:Gold" | |-style="background-color:Gold" | ||
| -1044 -4272 | | -1044 -4272 | ||
Revision as of 11:34, 2 June 2024
Scarab Garden Status
| Location | Region | Level | Status Notes |
|---|---|---|---|
| 1922, 2029 | Avaris | Rank One | Filling 4/7 May 24 2024 |
| 1014, 6965 | Tanis | Rank One | Scavanging 2/7 May 22 2024 |
| 15, -7086 | Meroe | Rank One | Filling 4/7 Apr 25 2024 |
| 1420, 1775 | Asyut | Rank One | Judging May 23 2024 |
| 3839, -5595 | Axum | Rank One | 0/7 Mar 21 2024 |
| 934, 6584 | Giza | Rank Two | Judging May 23 2024 |
| 3276, 4793 | South Sinai | Rank Two | Filling 3/7 Apr 25 2024 |
| 1368, -1117 | Swenett | Rank Two | 0/7 Apr 19 2024 |
| 963, -1038 | Swenett | Rank Three | Salvaging May 19 2024 |
| 800 -5526 | Blue Nile | Rank Three | Filling 5/7 June 2 2024 |
| -1044 -4272 | Western Desert | Rank Three | Salvaging May 19 2024 |