Difference between revisions of "Wims360"
From A Wiki in the Desert
(→Fat) |
|||
| Line 134: | Line 134: | ||
| AS || || || -1 || 3 || 12 || || -14 ||align=left| | | AS || || || -1 || 3 || 12 || || -14 ||align=left| | ||
|- align="right" | |- align="right" | ||
| − | | MG || | + | | MG || - || 7 || 1 || 1 || 8 || 25 || -4 ||align=left| |
|- align="right" | |- align="right" | ||
| PO || 0 ||0 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 ||align=left| | | PO || 0 ||0 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 ||align=left| | ||
Revision as of 13:04, 23 June 2024
Phenotype Unknown
| Vine | Starting Grape No. | Hue |
|---|---|---|
| Wimsankh#360 | 8 |
Fat
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 2 | 0 | 12 | 2 | 2 | 15 | -8 | |
| MG | -1 | 7 | 3 | 3 | 9 | 47 | -4 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | ||||||||
| TV | ||||||||
| TL |
Musty
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 0 | -1 | 4 | 1 | -10 | 53 | -2 | |
| MG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | ||||||||
| TV | ||||||||
| TL |
Rustle
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 1 | 0 | -3 | 3 | -14 | 21 | -13 | |
| MG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | ||||||||
| TV | ||||||||
| TL |
Sagging
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 4 | 4 | 5 | 66 | -14 | |||
| MG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | ||||||||
| TV | ||||||||
| TL |
Shimmer
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| MG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | ||||||||
| TV | ||||||||
| TL |
Shrivel
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 1 | 12 | -3 | -1 | -3 | 16 | -3 | |
| MG | 4 | -1 | 14 | 69 | -14 | |||
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | ||||||||
| TV | ||||||||
| TL |
Wilting
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | -1 | 3 | 12 | -14 | ||||
| MG | - | 7 | 1 | 1 | 8 | 25 | -4 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | ||||||||
| TV | ||||||||
| TL |