Difference between revisions of "User:AliciaShinen"
From A Wiki in the Desert
AliciaShinen (talk | contribs) |
AliciaShinen (talk | contribs) |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
|Beige ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X | |Beige ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X | ||
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black ||X||X||X||X||Y||X||X||X||X||X||X||X|| | + | |Black ||X||X||X||X||Y||X||X||X||X||X||X||X||Y||X |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
|Coral ||X||X||X||X||X||Y||Y||Y||X||Y||X||Y||X||Y | |Coral ||X||X||X||X||X||Y||Y||Y||X||Y||X||Y||X||Y | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink ||X||Y||X||X||X||X||X||X||X||X|| | + | |Pink ||X||Y||X||X||X||X||X||X||X||X||Y||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
|Smoke ||X||X||X||X||X||X||X||X||Y||X||X||X||X||X | |Smoke ||X||X||X||X||X||X||X||X||Y||X||X||X||X||X | ||
Latest revision as of 10:31, 11 February 2024
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | Y | X | X | Y | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Black | X | X | X | X | Y | X | X | X | X | X | X | X | Y | X |
| Coral | X | X | X | X | X | Y | Y | Y | X | Y | X | Y | X | Y |
| Pink | X | Y | X | X | X | X | X | X | X | X | Y | X | X | X |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | X | Y | X | X | X | X | X |
| White | X | X | Y | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |