Difference between revisions of "User:Farnite"
From A Wiki in the Desert
| Line 16: | Line 16: | ||
|Smoke ||-||-||-||-||-||-||-||X||O||-||-||-||-||- | |Smoke ||-||-||-||-||-||-||-||X||O||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White ||X||X||X||X||O|| | + | |White ||X||X||X||X||O||X||-||-||-||-||-||-||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 01:30, 14 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | X | O | - | - | - | - | - |
| White | X | X | X | X | O | X | - | - | - | - | - | - | - | - |