Difference between revisions of "User:Xiana"
From A Wiki in the Desert
| Line 8: | Line 8: | ||
|Aqua||X||O||X||-||-||-||-||X||O||X||X||-||-||- | |Aqua||X||O||X||-||-||-||-||X||O||X||X||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||O||X||X||X||X||X||X|| | + | |Beige||O||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black||X||X||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||- | |Black||X||X||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||X||X||X||-||-||-||-|| | + | |Coral||X||X||X||-||-||-||-||X||X||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||X||X||X||-||-||-||-|| | + | |Pink||X||X||X||-||-||-||-||X||X||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||X||X||X||X||X||X||X|| | + | |Smoke||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||X||X||X||X||X||X||-|| | + | |White||X||X||X||X||X||X||-||O||X||||-||-||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 15:37, 14 November 2023
Oyster Catcher
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | O | X | - | - | - | - | X | O | X | X | - | - | - |
| Beige | O | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - |
| Black | X | X | - | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | - |
| Coral | X | X | X | - | - | - | - | X | X | - | - | - | - | - |
| Pink | X | X | X | - | - | - | - | X | X | - | - | - | - | - |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - |
| White | X | X | X | X | X | X | - | O | X | - | - | - | - | |
Darkest Night
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||