Difference between revisions of "User:Kryzaal"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
| 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | | 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua ||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||O|| | + | |Aqua ||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||O||X||X |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
|Beige ||X||X||X||X||X||X||X||O||-||-||-||X||X||O | |Beige ||X||X||X||X||X||X||X||O||-||-||-||X||X||O | ||
Revision as of 23:24, 16 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | O | X | X |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | O | - | - | - | X | X | O |
| Black | X | - | - | X | - | X | - | X | - | - | - | X | - | X |
| Coral | - | - | - | - | - | X | - | X | - | - | - | X | - | X |
| Pink | - | - | - | - | - | X | - | X | - | - | - | X | - | X |
| Smoke | - | - | X | - | - | O | - | X | - | - | - | X | - | X |
| White | X | X | - | - | - | X | - | X | - | - | - | X | - | X |
Black -> Right color
White -> Right color
2nd Smoke -> Right color