Difference between revisions of "User:Darkfyre/Oyster"
From A Wiki in the Desert
(Created page with " {| border="1" cellpadding="5" cellspacing="3" style="background-color:#FFF0CC" !rowspan="2"|Size/Color !!colspan="7"|'''''Small'''''!!colspan="4"|'''''Medium'''''!!colspan="2...") |
|||
| Line 4: | Line 4: | ||
|'''''1'''''||'''''2'''''||'''''3'''''||'''''4'''''||'''''5'''''||'''''6'''''||'''''7'''''||'''''1'''''||'''''2'''''||'''''3'''''||'''''4'''''||'''''1'''''||'''''2'''''||'''''1'''''|| | |'''''1'''''||'''''2'''''||'''''3'''''||'''''4'''''||'''''5'''''||'''''6'''''||'''''7'''''||'''''1'''''||'''''2'''''||'''''3'''''||'''''4'''''||'''''1'''''||'''''2'''''||'''''1'''''|| | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |'''''Aqua'''''|| | + | |'''''Aqua'''''|| || || || || || || || || || || || || || || |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |'''''Beige'''''|| | + | |'''''Beige'''''|| || || || || || || || || || || || || || || |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |'''''Black'''''|| | + | |'''''Black'''''|| || || || || || || || || || || || || || || |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |'''''Coral'''''|| | + | |'''''Coral'''''|| || || || || || || || || || || || || || || |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |'''''Pink'''''|| | + | |'''''Pink'''''|| || || || || || || || || || || || || || || |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |'''''Smoke'''''|| | + | |'''''Smoke'''''|| || || || || || || || || || || || || || || |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |'''''White'''''|| | + | |'''''White'''''|| || || || || || || || || || || || || || || |
Revision as of 00:29, 18 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | Comments | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | ||
| Aqua | |||||||||||||||
| Beige | |||||||||||||||
| Black | |||||||||||||||
| Coral | |||||||||||||||
| Pink | |||||||||||||||
| Smoke | |||||||||||||||
| White | |||||||||||||||