Difference between revisions of "User:Darkfyre/Oyster"
From A Wiki in the Desert
| Line 10: | Line 10: | ||
|'''''Black'''''|| || || || || || || || || || || || || || || | |'''''Black'''''|| || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |'''''Coral'''''|| || || || || || || || || || || || | + | |'''''Coral'''''|| || || || || || || || || || || || X || || || |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
|'''''Pink'''''|| || || || || || || || || || || || || || || | |'''''Pink'''''|| || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |'''''Smoke'''''|| || || || || || || || | + | |'''''Smoke'''''|| || || || || || || || X || || || || || || || |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |'''''White'''''|| | + | |'''''White'''''|| X || || || || || || || || || || || || || || |
Revision as of 00:29, 19 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | Comments | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | ||
| Aqua | X | X | X | X | |||||||||||
| Beige | |||||||||||||||
| Black | |||||||||||||||
| Coral | X | ||||||||||||||
| Pink | |||||||||||||||
| Smoke | X | ||||||||||||||
| White | X | ||||||||||||||