Difference between revisions of "User:Niniel/oysters"
From A Wiki in the Desert
| Line 8: | Line 8: | ||
|Beige ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | |Beige ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black ||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Black ||-||-||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||Y |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
|Coral ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X | |Coral ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X | ||
Revision as of 14:14, 19 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | Y |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |