Difference between revisions of "User:Niniel/oysters"
From A Wiki in the Desert
| Line 10: | Line 10: | ||
|Black ||X||Y||-||-||-||-||-||X||X||-||-||-||-||Y | |Black ||X||Y||-||-||-||-||-||X||X||-||-||-||-||Y | ||
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral || | + | |Coral ||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
|Pink ||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | |Pink ||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | ||
Revision as of 14:18, 19 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | X |
| Black | X | Y | - | - | - | - | - | X | X | - | - | - | - | Y |
| Coral | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X |
| Pink | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Smoke | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| White | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |