Difference between revisions of "User:Fryoj"
From A Wiki in the Desert
| Line 12: | Line 12: | ||
|Coral ||X||X||X||X||?||?||?||-||-||-||-||X||-||- | |Coral ||X||X||X||X||?||?||?||-||-||-||-||X||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink || | + | |Pink ||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
|Smoke ||-||X||X||X||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- | |Smoke ||-||X||X||X||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- | ||
Revision as of 06:44, 23 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | O | - | - | - | X | - | - |
| Beige | X | X | O | X | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - |
| Black | - | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - |
| Coral | X | X | X | X | ? | ? | ? | - | - | - | - | X | - | - |
| Pink | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | X | - |
| Smoke | - | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - | X | X | - |
| White | X | O | X | O | - | - | - | X | X | 1 | 1 | O | O | - |