Difference between revisions of "User:Dreasimy"
From A Wiki in the Desert
| Line 17: | Line 17: | ||
|Smoke||0||-||-||-||-||-||-||0||0||0||0||-||-||0 | |Smoke||0||-||-||-||-||-||-||0||0||0||0||-||-||0 | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||0||-||-||-||-||-||-||0||-||-||-||0|| | + | |White||0||-||-||-||-||-||-||0||-||-||-||0||X||0 |
|} | |} | ||
Revision as of 17:06, 26 November 2023
Oyster Catcher Tracker
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | 0 | - | - | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - | - | 0 |
| Beige | 0 | - | - | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - | - | 0 |
| Black | 0 | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | 0 |
| Coral | 0 | - | - | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - | - | 0 |
| Pink | X | - | - | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - | - | X |
| Smoke | 0 | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 |
| White | 0 | - | - | - | - | - | - | 0 | - | - | - | 0 | X | 0 |