Difference between revisions of "User:Cheill"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
| 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | | 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua || | + | |Aqua ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||Y |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
|Beige ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||C||X||-||X | |Beige ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||C||X||-||X | ||
Revision as of 18:15, 26 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | Y |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | C | X | - | X |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | - | X |
| Coral | X | - | - | - | - | - | - | C | C | C | X | C | - | X |
| Pink | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | X |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | X |
| White | X | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | - | X |