Difference between revisions of "User:Lemons"
From A Wiki in the Desert
| Line 5: | Line 5: | ||
| 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | | 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua || | + | |Aqua ||X||X||X||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
|Beige ||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||Y? | |Beige ||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||Y? | ||
| Line 13: | Line 13: | ||
|Coral ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||- | |Coral ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink || | + | |Pink ||X||X||Y||X||X||?||?||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke || | + | |Smoke ||X||X||X||X||Y||X||Y||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White || | + | |White ||Y||Y||X||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 20:05, 29 November 2023
Oyster Catcher
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | Y? |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | X | - |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - |
| Pink | X | X | Y | X | X | ? | ? | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | X | X | X | X | Y | X | Y | - | - | - | - | - | - | - |
| White | Y | Y | X | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - |