Difference between revisions of "Nochadlee"
From A Wiki in the Desert
| Line 16: | Line 16: | ||
|Smoke ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Smoke ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |White ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||YES||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 16:08, 17 December 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | no | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | no | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | X | - |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | YES | - | - |