Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Crystals"
From A Wiki in the Desert
m |
|||
| Line 8: | Line 8: | ||
| Maata || || Isis || || || || || X || || || X || X || X || || || X || || || X || || || || X | | Maata || || Isis || || || || || X || || || X || X || X || || || X || || || X || || || || X | ||
|- | |- | ||
| − | | Sparkle || || | + | | Sparkle || || Hathor || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| Orchid || || Dua || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | Orchid || || Dua || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
| Line 18: | Line 18: | ||
| Sabuli || || Isis || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | Sabuli || || Isis || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Pascalito || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | + | | Pascalito || Isis || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| Brucette || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | Brucette || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
| Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| AlphaJr || || Buto || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | AlphaJr || || Buto || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
| + | |- | ||
| + | | taylor || || sobek || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 05:18, 29 December 2023
Crystals
Those Who Wish to Pass:
| Name | Passing | Crystal | Amen Ra | Anubis | Bastet | Bes | Buto | Dua | Hapy | Hathor | Horus | Isis | Maat | Min | Montu | Osiris | Set | Shu | Sobek | Tawaret | Thoth | Wepwawet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maata | Isis | X | X | X | X | X | X | X | ||||||||||||||
| Sparkle | Hathor | |||||||||||||||||||||
| Orchid | Dua | |||||||||||||||||||||
| Subira | ||||||||||||||||||||||
| Robare | Bes | |||||||||||||||||||||
| Sabuli | Isis | |||||||||||||||||||||
| Pascalito | Isis | |||||||||||||||||||||
| Brucette | ||||||||||||||||||||||
| ReddRuby | ||||||||||||||||||||||
| Telanoc | ||||||||||||||||||||||
| Joker | Thoth | |||||||||||||||||||||
| AlaricRa | ||||||||||||||||||||||
| Hounddog | ||||||||||||||||||||||
| Herbiscus | ||||||||||||||||||||||
| MrBruce | ||||||||||||||||||||||
| Bobbi | Maat | |||||||||||||||||||||
| AlphaBob | Buto | |||||||||||||||||||||
| Kamilana | Hathor | |||||||||||||||||||||
| Aaltje | ||||||||||||||||||||||
| Kalmkitty | ||||||||||||||||||||||
| AlphaJr | Buto | |||||||||||||||||||||
| taylor | sobek |