Difference between revisions of "Maps/Scarab Gardens"
From A Wiki in the Desert
| Line 56: | Line 56: | ||
| Axum | | Axum | ||
| Rank One | | Rank One | ||
| − | | Judging | + | | Judging Mar 1 2024 |
|- style="background-color:Silver" | |- style="background-color:Silver" | ||
| 934, 6584 | | 934, 6584 | ||
Revision as of 20:23, 1 March 2024
Scarab Garden Status
| Location | Region | Level | Status Notes |
|---|---|---|---|
| 1922, 2029 | Avaris | Rank One | Salvage Feb 27 2024 |
| 1014, 6965 | Tanis | Rank One | Filling 2/7 Feb 27 2024 |
| 15, -7086 | Meroe | Rank One | Judging Feb 27 2024 |
| 1420, 1775 | Asyut | Rank One | Judging Jan 29 2024 |
| 3839, -5595 | Axum | Rank One | Judging Mar 1 2024 |
| 934, 6584 | Giza | Rank Two | Judging Feb 19 2024 |
| 3276, 4793 | South Sinai | Rank Two | Judging Feb 22 2024 |
| 1368, -1117 | Swenett | Rank Two | Filling 6/7 Mar 1 2024 |
| 963, -1038 | Swenett | Rank Three | Judging closed Mar 1 2024 |
| 800 -5526 | Blue Nile | Rank Three | |
| -1044 -4272 | Western Desert | Rank Three | Filling 1/7 Feb 16 2024 |