Difference between revisions of "Guild:Wilderness"
From A Wiki in the Desert
| Line 17: | Line 17: | ||
| nikara || | | nikara || | ||
|- | |- | ||
| − | | Rosenfeuer || | + | | Rosenfeuer || (Sonnenfeuer) |
|- | |- | ||
| − | | Sunstrider || | + | | Sunstrider || (Yekedo) |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 13:29, 13 March 2024
| Wilderness | ||
|---|---|---|
| (Guild) | ||
|
||
|
|
| Hands | Serath |
| Sandaffe | Lyminda |
| Alkhar | |
| nikara | |
| Rosenfeuer | (Sonnenfeuer) |
| Sunstrider | (Yekedo) |