Difference between revisions of "User:Xiana"
From A Wiki in the Desert
| Line 23: | Line 23: | ||
! List 1 !! List 2 !! List 3 !! List 4 !! List 5 !! List 6 !! List 7 | ! List 1 !! List 2 !! List 3 !! List 4 !! List 5 !! List 6 !! List 7 | ||
|- | |- | ||
| − | | Barley Bowl || - || | + | | Barley Bowl || - || - || - || - || - || - |
|- | |- | ||
| − | | Fish Hook || - || | + | | Fish Hook || - || - || - || - || - || - |
|- | |- | ||
| − | | Beehive || - || | + | | Beehive || - || - || - || - || - || - |
|- | |- | ||
| − | | Falcon's Bait || - || | + | | Falcon's Bait || - || - || - || - || - || - |
|- | |- | ||
| − | | Hairy Tooth || - || | + | | Hairy Tooth || - || - || - || - || - || - |
|- | |- | ||
| Camels Mane || - || - || - || - || - || - | | Camels Mane || - || - || - || - || - || - | ||
Revision as of 07:04, 6 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| List 1 | List 2 | List 3 | List 4 | List 5 | List 6 | List 7 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Barley Bowl | - | - | - | - | - | - |
| Fish Hook | - | - | - | - | - | - |
| Beehive | - | - | - | - | - | - |
| Falcon's Bait | - | - | - | - | - | - |
| Hairy Tooth | - | - | - | - | - | - |
| Camels Mane | - | - | - | - | - | - |
| Golden Sun | - | - | - | - | - | - |