Difference between revisions of "User:Lewbis"
From A Wiki in the Desert
(Created page with " {| border="1" cellpadding="5" cellspacing="3" style="background-color:#FFF0CC" !rowspan="2"|Size/Color !!colspan="7"|Small!!colspan="4"|Medium!!colspan="2"|Large!!Huge |- ali...") |
m |
||
| Line 9: | Line 9: | ||
|Beige ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Beige ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | + | |Black |o|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
|Coral ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Coral ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 01:37, 13 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| o|- | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |