Difference between revisions of "User:Farnite"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
| 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | | 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua ||-|| | + | |Aqua ||-||X||-||-||X||-||X||-||X||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige ||-|| | + | |Beige ||-||X||-||-||X||-||X||-||X||-||-||-||-||O |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black ||X||X||X||X||X||X||X||-||X||-||-||-||-||X | |Black ||X||X||X||X||X||X||X||-||X||-||-||-||-||X | ||
| Line 12: | Line 12: | ||
|Coral ||X||O||X||-||X||-||X||-||X||-||-||-||-||X | |Coral ||X||O||X||-||X||-||X||-||X||-||-||-||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink ||-|| | + | |Pink ||-||X||-||-||X||-||X||X||X||X||X||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke ||-|| | + | |Smoke ||-||X||-||-||X||-||X||X||O||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White ||X||X||X||X||O||X||O||-||X||-||-||-||-||X | |White ||X||X||X||X||O||X||O||-||X||-||-||-||-||X | ||
|} | |} | ||
Revision as of 01:34, 14 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | X | - | - | X | - | X | - | X | - | - | - | - | X |
| Beige | - | X | - | - | X | - | X | - | X | - | - | - | - | O |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | - | X | - | - | - | - | X |
| Coral | X | O | X | - | X | - | X | - | X | - | - | - | - | X |
| Pink | - | X | - | - | X | - | X | X | X | X | X | - | - | X |
| Smoke | - | X | - | - | X | - | X | X | O | - | - | - | - | X |
| White | X | X | X | X | O | X | O | - | X | - | - | - | - | X |