Difference between revisions of "User:Farnite"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua ||X||X||O||X||X||X||X||-||X||X||-||O||O||X | |Aqua ||X||X||O||X||X||X||X||-||X||X||-||O||O||X | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige ||X||X||X||X||X||X||X|| | + | |Beige ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||O |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black ||-||X||X||X||X||-||X||X||X||X||X||X||X||X | |Black ||-||X||X||X||X||-||X||X||X||X||X||X||X||X | ||
Revision as of 22:33, 15 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | O | X | X | X | X | - | X | X | - | O | O | X |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | O |
| Black | - | X | X | X | X | - | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Coral | X | O | X | X | X | X | X | - | X | X | - | X | X | X |
| Pink | X | X | X | O | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | X | O | X | X | X | X | X |
| White | X | X | X | X | O | X | O | X | X | O | - | X | X | X |