Difference between revisions of "User:Rhaom"
From A Wiki in the Desert
m (→Oyster Catcher) |
m (→Oyster Catcher) |
||
| Line 15: | Line 15: | ||
|Pink||N||N||?||?||?||?||?||-||-||-||-||-||-||- | |Pink||N||N||?||?||?||?||?||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke|| | + | |Smoke||N||?||?||?||?||?||?||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |White||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 18:52, 17 November 2023
Oyster Catcher
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | Y |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | N | N | ? | ? | ? | ? | ? | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | N | ? | ? | ? | ? | ? | ? | - | - | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |