Difference between revisions of "User:Niniel/oysters"
From A Wiki in the Desert
| Line 16: | Line 16: | ||
|Smoke ||X||X||X||Y||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | |Smoke ||X||X||X||Y||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White || | + | |White ||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||X |
|} | |} | ||
Revision as of 14:20, 19 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | X | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | X |
| Black | X | Y | - | X | - | - | - | X | X | - | - | - | - | Y |
| Coral | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X |
| Pink | - | X | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Smoke | X | X | X | Y | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| White | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | X |