Difference between revisions of "User:Xiana"
From A Wiki in the Desert
| Line 8: | Line 8: | ||
|Aqua||X||O||X||O||-||-||-||X||O||X||X||0||-||- | |Aqua||X||O||X||O||-||-||-||X||O||X||X||0||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||O||X||X||X||X||X||X||X||X|| | + | |Beige||O||X||X||X||X||X||X||X||X||O||X||X||-||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black||X||X||-||X||-||-||-||X||X||X||X||X||-||- | |Black||X||X||-||X||-||-||-||X||X||X||X||X||-||- | ||
Revision as of 14:23, 19 November 2023
Oyster Catcher
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | O | X | O | - | - | - | X | O | X | X | 0 | - | - |
| Beige | O | X | X | X | X | X | X | X | X | O | X | X | - | - |
| Black | X | X | - | X | - | - | - | X | X | X | X | X | - | - |
| Coral | X | X | X | X | - | - | - | X | X | X | X | X | - | - |
| Pink | X | X | X | X | - | - | - | X | X | X | !! | X | X | - |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | X | X | - | - |
| White | X | X | X | X | X | X | X | O | X | X | X | X | - | - |
Darkest Night
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||