Difference between revisions of "User:Kryzaal"
From A Wiki in the Desert
| Line 12: | Line 12: | ||
|Coral ||O||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||O||X | |Coral ||O||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||O||X | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink ||X||X||X||X||X||X||O||X||X||X|| | + | |Pink ||X||X||X||X||X||X||O||X||X||X||X||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
|Smoke ||X||X||X||O||X||O||X||X||X||X||X||X||X||X | |Smoke ||X||X||X||O||X||O||X||X||X||X||X||X||X||X | ||
Revision as of 19:11, 21 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | O | X | X |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | O | X | X | X | X | X | O |
| Black | X | O | O | X | X | X | X | X | X | O | X | X | X | X |
| Coral | O | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | O | X |
| Pink | X | X | X | X | X | X | O | X | X | X | X | X | X | X |
| Smoke | X | X | X | O | X | O | X | X | X | X | X | X | X | X |
| White | X | X | X | X | O | X | X | X | O | X | - | X | X | X |
| Region | Aqua | Beige | Black | Coral | Pink | Smoke | White |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arabia | x | x | x | ||||
| Arsinoe | X | X | X | ||||
| Western Desert | X | X | X |