Difference between revisions of "User:Rhaom"
From A Wiki in the Desert
m |
m (→Oyster Catcher) |
||
| Line 5: | Line 5: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua||MISSING||-||-||-||-||-||?||-||-|| | + | |Aqua||MISSING||-||-||-||-||-||?||-||-||?||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||-||-||-||-||-||-||N||-||-|| | + | |Beige||-||-||-||-||-||-||N||-||-||?||MISSING||-||Y||Y |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black||-||Y||-||-||-||Y||?||-||-||N||-||-||-||- | |Black||-||Y||-||-||-||Y||?||-||-||N||-||-||-||- | ||
| Line 13: | Line 13: | ||
|Coral||-||-||-||-||Y||-||N||-||-||N||-||-||-||- | |Coral||-||-||-||-||Y||-||N||-||-||N||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||-||-||Y||-||-||-||N||-||-|| | + | |Pink||-||-||Y||-||-||-||N||-||-||?||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
|Smoke||-||-||-||Y||-||-||N||Y||Y||N||-||-||-||- | |Smoke||-||-||-||Y||-||-||N||Y||Y||N||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||-||-||-||-||-||-||?||-||-|| | + | |White||-||-||-||-||-||-||?||-||-||?||-||Y||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 14:02, 25 November 2023
Oyster Catcher
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | MISSING | - | - | - | - | - | ? | - | - | ? | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | N | - | - | ? | MISSING | - | Y | Y |
| Black | - | Y | - | - | - | Y | ? | - | - | N | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | Y | - | N | - | - | N | - | - | - | - |
| Pink | - | - | Y | - | - | - | N | - | - | ? | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | Y | - | - | N | Y | Y | N | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | ? | - | - | ? | - | Y | - | - |