Difference between revisions of "User:Rhaom"
From A Wiki in the Desert
m (→Oyster Catcher) |
m (→Oyster Catcher) |
||
| Line 5: | Line 5: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua|| | + | |Aqua||Y||-||-||-||-||-||-||-||-||Y||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||-||-||-||-||-||-|| | + | |Beige||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||Y||-||Y||Y |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black||-||Y||-||-||-||Y|| | + | |Black||-||Y||-||-||-||Y||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||-||-||-||-||Y||-|| | + | |Coral||-||-||-||-||Y||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||-||-||Y||-||-||-|| | + | |Pink||-||-||Y||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||-||-||-||Y||-||-|| | + | |Smoke||-||-||-||Y||-||-||-||Y||Y||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||-||-||-||-||-||-|| | + | |White||-||-||-||-||-||-||Y||-||-||-||-||Y||-||- |
|} | |} | ||
Latest revision as of 16:28, 25 November 2023
Oyster Catcher
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | Y | - | - | - | - | - | - | - | - | Y | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | Y | - | Y | Y |
| Black | - | Y | - | - | - | Y | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | Y | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | Y | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | Y | - | - | - | Y | Y | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | Y | - | - | - | - | Y | - | - |