Difference between revisions of "User:Cheill"
From A Wiki in the Desert
| Line 10: | Line 10: | ||
|Black ||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||X | |Black ||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral ||X||-||-||-||-||-||-|| | + | |Coral ||X||-||-||-||-||-||-||C||C||C||X||C||-||X |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
|Pink ||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||X | |Pink ||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||X | ||
Revision as of 18:12, 26 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | X | Y |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | C | - | - | X |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | X |
| Coral | X | - | - | - | - | - | - | C | C | C | X | C | - | X |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | X |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | X |
| White | X | - | - | - | - | - | - | X | X | X | - | - | - | X |