Difference between revisions of "User:Cheill"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua ||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||X||X||Y | |Aqua ||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||X||X||Y | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||C|| | + | |Beige ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||C||X||-||X |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black ||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X|| | + | |Black ||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||X||-||X |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
|Coral ||X||-||-||-||-||-||-||C||C||C||X||C||-||X | |Coral ||X||-||-||-||-||-||-||C||C||C||X||C||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X|| | + | |Pink ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||X |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X|| | + | |Smoke ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White ||X||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X|| | + | |White ||X||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||X||-||X |
|} | |} | ||
Revision as of 18:14, 26 November 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | X | Y |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | C | X | - | X |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | - | X |
| Coral | X | - | - | - | - | - | - | C | C | C | X | C | - | X |
| Pink | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | X |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | X |
| White | X | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | - | X |