Difference between revisions of "User:Sobek"
From A Wiki in the Desert
| Line 7: | Line 7: | ||
| 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | | 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua ||0|| | + | |Aqua ||0||0||-||-||-||-||-||0||0||0||0||-||-||0 |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige || | + | |Beige ||0||0||-||-||-||-||-||0||0||-||-||-||-||0 |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black || | + | |Black ||0||0||0||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||0 |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral ||-|| | + | |Coral ||-||0||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||0 |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink || | + | |Pink ||0||1||-||-||-||-||-||0||-||-||-||-||-||1 |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
|Smoke ||0||0||0||0||0||0||0||-||-||-||-||-||-||0 | |Smoke ||0||0||0||0||0||0||0||-||-||-||-||-||-||0 | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White ||-|| | + | |White ||-||0||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||0 |
|} | |} | ||
Revision as of 00:33, 28 November 2023
PEARL
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | 0 | 0 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 |
| Beige | 0 | 0 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | - | - | 0 |
| Black | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
| Coral | - | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
| Pink | 0 | 1 | - | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - | - | 1 |
| Smoke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | - | - | 0 |
| White | - | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |